Umów się na wizytę

tel.: 724 587 680

e-mail: poradnia@sfera-zdrowia.pl

Start Catering dietetyczny Oferta

Oferta

Współpracując z firmą Catering Rajska oferuję Państwu nową usługę, która pozwoli zaoszczędzić czas przeznaczony na robienie zakupów oraz przyrządzanie posiłków. Często wychodząc rano do pracy nie mamy czasu pomyśleć o śniadaniu, a potem sięgamy po wysokokaloryczne przekaski, które powodują chroniczne zmęczenie, niestrawność, a w konsekwencji problemy z nadwagą, zagrożenie cukrzycą, nadciśnieniem czy chorobą wrzodową.

Wiele osób tłumaczy, iż głównym powodem, dla którego nie podejmują próby przejścia na dietę lub przedwcześnie z niej rezygnują, jest brak czasu na przygotowywanie posiłków, robienie związanych z tym zakupów oraz brak wiedzy na temat zasad prawidłowego odżywiania.

Oferta cateringowa skierowana jest właśnie do takich osób!

Dostarczamy gotowe do spożycia, dietetyczne posiłki wszystkim, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy, chcą oczyścić organizm z toksyn i wolnych rodników, oraz są zbyt zapracowani aby zadbać o swoje zdrowie.

Dodatkowo uzyskują Państwo możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia dyplomowanego dietetyka, który w każdej chwili bezpłatnie udzieli pomocnych rad i wskazówek. Dietetyk czuwa także nad przygotowywaniem posiłków tak, aby odpowiadały one wszelkim normom ustalonej diety.

Więcej artykułów…